Trend

Oyak Kampanyası 2021 Ne Zaman Başlıyor?

Oyak araba kampanyasi 2021 gelişmeleri

Oyak kampanyası 2021 ne zaman başlayacağına yönelik heyecanlı bekleyiş başladı. Geçtiğimiz yıl cazip kampanya koşulları sayesinde ciddi satış rakamlarına ulaşılan kampanyada gözler haklı olarak 2021 yılında düzenlenecek kampanyaya çevrildi. Oyak kampanyası 2021 Fiyat Listesine yönelik tüm gelişmeler sizlerle. Peki, OYAK kampanyası nedir?  Oyak araba kampanyası 2021 ne zaman düzenlenecek? Gibi aklınıza gelen soru işaretlerine yönelik tüm gelişmeleri sizler için derledik.

Her şeyden önce Oyak üye araç kampanyasının ne olduğu ve neyi kapsadığı konusuna tam anlamıyla temas edelim.

Oyak Araba Kampanyası 2021’in kapsamı nedir?

 

Oyak kampanyası 2021
Oyak kampanyası 2021

Oyak araba kampanyası 2021  kapsamında tüm oyak üyeleri dışında oyak çalışanlarından oluşan iştirakleri, kurumun belirlemiş olduğu avantajlar kapsamında indirimli bir şekilde otomobil sahibi olma şansını elde ettikleri özel bir kampanyadır.

Oyak Kampanyası 2021 yılında da Renault’ un Oyak üyelerine özel hazırlandığı kampanya olmaya aday! Kampanya kapsamında OYAK ÜYE VE İŞTİRAKLERİNE çok yüksek oranlarda indirimler ve inanılmaz rakamlarda kredi imkânları sunuluyor. Oyak üyelerine özel otomobil kampanyasının bu oldukça cazip özellikleri nedeniyle de tercih edilme oranı çok yüksek oluyor. Geçmişte bunun örneklerini defalarca yaşadık. Kullanıcılar araçlarını teslim aldılar, kampanyayı kaçıranlar gözünü bu yıla dikti. Şimdi akla  2021 Oyak Renault kampanyası ne zaman başlayacak? sorusu geliyor.. 

Oyak araç kampanya 2021 bu sene otomotiv sektöründe TR pazarındaki daralma, devlet desteğinin sağlanmış olduğu ÖTV indirimdeki sürenin tamamlanmış olması ve yaşanan ağır pandemi koşulları nedeniyle  bekleyenler tarafından daha sabırsız bir hal oluşturmaya başladı. Oyak kampanyası donanım haber gibi Türkiye’nin önde gelen siteleri dışında, oyak araba kampanyası forum  sitelerinde de yoğun bir şekilde aratılıyor. Kampanya başlangıç tarihi ne Oyak ne de Renault cephesinden net bir şekilde açıklanmadığı için, tüm varsayımlar birer “Tahmin” üzerine kuruludur. Dilerseniz bu kampanyanın geçmiş dönemlerde hangi tarihlerde yapıldığına değinerek gelecek kampanyaya yönelik fikir jimnastiği yapalım.

 

Renault Araba Kampanyası 2020 Fiyat Listesi

Oyak kampanyası 2021
Oyak kampanyası 2021

Renault Araba Kampanyası 2020 Fiyat Listesine temas etmeden hemen önce, oldukça ciddi satış rakamlarına ulaşıldığı konusuna özellikle değinmek istedik. Avantajlı kredi seçeneklerinin dışında, otomobil özelinde de yapılan ciddi indirimler nedeniyle 2021 yılına yönelik beklentiler daha da yükseldi. Geçtiğimiz yıl araç başında yapılan indirim oranlarını sizler için listeledik.

 • Yeni Clio 5  : %11.8 indirimle satıldı.
 • Megan Sedan Joy : %12.8 indirimle satıldı
 • Kadraj Touch Roof 1.3 TCe araçlar %10 indirimle satıldı

Geçtiğimiz yıl daha önceki kampanyalardan farklı olarak, yüz yüze yapılan başvuruların yerini oyak platform aldı. Oyak platform üzerinden yapılan başvuru sonrasında şubeler üyeleri arayarak, dilerse online bir şekilde imzaların teslimat aşamasında atılabileceği bir ortam sundular. Yaşanan ağır pandemi koşulları kapsamında bu hizmetin yine devam edeceğini düşünüyoruz.

Tüm bu bilgilendirmelerden sonra gözlerimizi artık 2021 yılına çevirebiliriz.  Kampanyanın bu kadar destekli sunulması Oyak kamu kurumu mu sorusunu da akıllara getirdi. Oyak aslında Askeriye personelinin birlikteliğiyle oluşan bir dernek olma çıkış noktasından ayrıldı. Oyak kamerun da bile üretim yapmaya hazırlanan dev bir kuruluş. Çimentodan, Turizme hatta kâğıta kadar hemen her sektörde var ve sektörünün de lideri konumunda. Mevcut gücü nedeniyle de üyelerine ciddi oranda destek olmaktadır.

Askeri personele OYAK indirimi ne kadar?

Askeri personele OYAK indirimi, o yıl düzenlenen kampanya kapsamında değişkenlik göstermektedir. Geçen sene yapılan kampanyada %18 oranında ve 45.000’e kadar avantajlarla araç satış işlemi yapılmıştır. İndirim oranları ve rakamları kampanya dönemlerinde farklılık gösterebilmektedir.

Hangi Arabaları Veriyor?

Satışta tüm araçlara yönelik kampanyalar düzenlese de yerli araçların avantajlarının daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Hiç şüphe yok ki bunda vergi durumları da etkili olmaktadır. Geçmiş dönemde Oyak kullanıcılarının almış oldupu araçları şu şekilde sıralayabiliriz,

Renault Oyak Kampanyası 2021 Fiyat Listesi

Renault Oyak Kampanyası 2021 Fiyat Listesi henüz kampanya başlamadığı için netleşmedi. Netleşince konu hakkında mutlaka bilgi aktaracağız. Varsayılan duyumlara ilgili konudan ulaşabilirsiniz.

Renault Oyak Kampanyası 2021 Avantajları

Renault oyak kampanyasında sanıldığı gibi sürekli avantajlı araba satışından ziyade, sağlamış oldukları düşük faizli kredi ve kolay ödeme seçenekleri de kampanyayı oldukça cazip kılıyor.

Oyak araba kampanyası 2021 kredi tablosu

Oyak kredi tablosu göz önüne alındığında her yıl kampanya da araç fiyatının %30 oranını Peşin olarak talep etmektedir. Sipariş geçilmesi sonucunda kalan rakam taksitler halinde seçilen sürece göre eşit bir şekilde ödenebilmektedir.  Ayrıca 48 aya kadar 0 faiz kampanyası da her yıl olduğu gibi bu sene de oyak  renault araba kampanyası kredi tablosundaki yerini alacaktır.

Araç üzerinden örneklendirmemiz gerekirse,

 • 2021 Datcia Sandero için
 • Kampanya Fiyatı: 144.000 TL
 • En düşük peşinat rakamı: 42.000 TL
 • Kullanacağınız max kredi: 102.000 TL
 • Aylık Taktirler:
 • 904,72 TL * 36 AY ya da 3.223,37 TL * 48 AY olarak karşınıza çıkacak

Oyak araç kampanyası yorumları

Oyak araç kampanyası yorumlarına yönelik, Oyak kurumu çok güzel bir tanıtıcı cideo hazırlamış. Dilerseniz şimdi de sizi  bu videoyla baş başa bırakalım.

OYAK Renault araba kampanyası 2021 yılına yönelik heyecanlı bekleyişin, kısa sürede sonlanacağını tahmin ediyoruz. Sizlere konu hakkındaki en güncel bilgileri an ve an aktaracağız. Tüm detayları kaçırmamak için sağ üst köşeden bülten aboneliğine katılabilirsiniz.
Bu gönderiye oy verin!

İlgili Makaleler

68 Yorum

 1. Önce fahiş zamları yapsınlar bakalım :)) Askeri personel hatrına yaptıkları zammın %25-30’unu indirirler… Ohhhh, alan memnun, veren memnun !!! Sözde ucuz araba aldınız…

 2. Bugün genel kurul toplantısı var bugün çıkarsa çıkar çıkmazsa temmuzda boşuna beklemeyin

 3. Hala Bi bilgi yokmu… Ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgi… Bekle bekle bekle temmuz oldu Bi bilgi olması gerekmezmi

 4. Merhaba bilgi vermiyorsunuz acaba bu sene olmayacakmı….kurul toplandı temmuz oldu ama hala haber yok

 5. Arabalar peynir ekmek gibi gidiyor chip krizi halen devam ediyor. Firmalar siparis yetistiremiyor. Dolarin ve dolayisi ile fiyatlarin ne olacagi belli degil. Bu kosullarda bi kampanya yapip siparis alsa hem zarar eder hem teslim tarihlerini tutturamaz. Ben bu sene yaz aylarinda kampanya beklemiyorum. Belki son ceyrekte yaparlar o zamana kadar da kallavi zam binmis olur. Paraniz varsa oyak platformdaki fiyatlardan simdi alin. Yoksa eylul ekim gibi indirim uygulansa bile bu fiyatlari bulamayacaksiniz.

 6. Bilgilendirme için teşekkür ederiz lakin indirim olsada şuanki den daha pahalı olacagi söylendi.. Sizde onayladiniz… Gerçekten olacakmi

    1. Ayhan Bey, pandemi nedeniyle süreci ertelemelerinin sorumluları olarak bizi göstermeyeceksiniz umarım.
     Ona bakarsanız en başta MART ayında planlıyorlardı.

 7. hocam bir sorum olacak şimdi ben oyak çalışanıyım reno megan alamayı düşünüyorum icon paket full olan şimdi buna bana özel indirim yapsalar yüzde kaç yaparlar bilginiz varmı? yakın arkadaşlarıma yüzde 30 yaptılar full paket alacam ben buna yaparlarmı. bir diğer sorum aracın yüzde 50sini peşin ödedikten sonra gerisine taksit yaparlarmı bir de faiz varmı taksitlerde.Son olarak teşşekür eder yantlarsanız sevinirim

  1. Seri imalat olmuş. 🙂 %30 indirim mümkün değil. Eski model stokta kalan araçlarda belki. Güncel araçlarda oyak indirim oranı %5 seviyelerinde. Fakat kampanya dönemlerinde çok ekstrem indirimler söz konusu olabiliyor. Kampanya döneminde kredi ödemesi de çok cazip, geçen yıl 48 Aya kadar sıfır faizle verdiler. Biraz bekleyin kampanya başlayınca çok avantajlı rakamlarda sahip olabilirsiniz.

   1. Var mı yok mu nasıl sorgulanıyor acaba. Babam emekli ama sisteme dahil midir çıkarılmış mıdır

    1. Emeklilik aşamasındaki tutumuna bağlı, dilekçe verip sistemden çıkarak tüm parayı alabiliyorlar. Oyak platformu indirip üye olmaya çabalasın, oradan bilgilere erişebilir.

 8. uygulamada indirim gözüküyor ama sanırım o normal üyelere sağlanan indirim kampanya değil aracımıda sattım inşallah eylülde yapılır yoksa çok bekleyeceğim şuan platform indirimiyle megane 1.3 tce 230 binliraya bırakıyorlar tahmini kampanyada ne kadara verirler acaba eylülde kesin olurmu sizce

  1. Bende bekliyorum aceleniz yoksa bekleyin derim yıl sonundan önce Eylül – Ekim gibi açıklanır diye ümit etmekteyim gerçi yıl sonu olsa da sıkıntı yok benim için ama erken olması her açıdan daha iyi.

 9. Oyak kampyansı hakkındaki yazınız için teşekkürler. Oyak indirimlerinden faydalanmak istiyorum

 10. excellent and also amazing blog. I really wish to thanks, for giving us better info.

 11. Wow, awesome blog structure! How long have you ever been blogging for?

  you make running a blog look easy. The total look of your site is excellent,
  let alone the content!

 12. Hi there friends, its impressive post regarding teachingand entirely explained, keep it up all
  the time.

 13. Great blog here! Also your web site loads up vvery fast!
  Whhat web hot are you using? Can I get your affiliate link to your host?
  I wish my site loaded up as quickly as yours lol

 14. Attractive element of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to say that I get actually
  enjoyed account your weblog posts. Anyway I will be subscribing for your feeds or even I fulfillment you
  get admission to consistently quickly.

 15. obviously like your web-site but you have to take a look at the spelling on several of your posts.
  A number of them are rife with spelling problems and I
  to find it very troublesome to tell the truth on the other
  hand I will surely come back again.

 16. It’s an remarkable article designed for all the online visitors; they will
  obtain benefit from it I am sure.

 17. This post gives clear idea designed for the new viewers of blogging, that really
  how to do running a blog.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Son 24 saatte 47 kişi bu markayı inceledi.