1. Anasayfa
  2. Kampanyalar

OYAK Total İndirimi Başladı – Oyak Total İndirim Kampanyası

OYAK Total İndirimi Başladı – Oyak Total İndirim Kampanyası
Oyak Total İndirimi
0

Oyak üyelerine Total indirimini başlatarak Otomotiv sektöründe birbirinden avantajlı kampanyalar sunmaya devam etti. Oyak’ın Total Akaryakıt şirketini satın almasıyla birlikte TOTAL OYAK üyelerine kampanya düzenleyerek avantajlı bir şekilde akaryakıt alımlarına olanak sağladı. Avantajlı yakıt almak isteyen oyak üyeleri de TOTAL OYAK indirimi araştırma içerisine girdiler. Üstelik aldıkları hizmet yalnızca Akaryakıt indirimi ile sınırlı kalmayıp, kurumsal hizmet, kaliteli yakıt ve Oyak Kuruluşunun güvencesi kapsamında hizmet alabilme farklılığını yaşıyorlar.

Peki, Oyak TOTAL indirim nasıl yapılır ve Oyak Total Kampanyası nedir?

Oyak Total kampanyasına katılım nasıl sağlanır?

Oyak Total kampanyasına katılım sağlamak isteyen bütün Oyak üyeleri, Oyak Platform uygulaması üzerinden kampanyaya katılımlarını aktif etmek zorundadırlar. Platform üzerinden yapılmayan başvurular sonucunda kampanya ya katılım geçersiz kılınmaktadır. Oyak Total üyeliğini sağlamak için aşağıdaki adımları aşama aşama aşağıdaki uygulamanız yeterli.

OYAK platform nasıl kayıt olunur?

  • Kullanmış olduğunuz cihazlara göre Android Markt ya da IOS Store’a girip “Oyak platform” uygulamasını arama yaptıktan sonra cihazınıza indirin. Eğer daha önce indirmişseniz sonraki adımlara geçebilirsiniz.
  • Uygulamayı açtıktan sonra dilerseniz arama bölümüne “Total” yazıp, direkt gidebilir; dilerseniz de “Kampanyalar” bölümüne girip aşağı doğru indikten sonra Total kampanyasına erişim saplayabilirsiniz.
  • Uygulamayı açtıktan son en alt kısımda kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Araç ve diğer bilgilerinizi girdikten sonra “Kampanya ya katıl” butonuna basmanız gerekli

Diğer bir yöntemle de online sistem üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bilgisayar ya da cep telefonunuzdan Bu LİNKE tıklayarak sisteme giriş yapın. Daha sonra “Üye/Çalışan” bölümüne girerek Kişisel bilgilerinizi girip yine kayıt olabilirsiniz.

NOT: Eğer Oyak üyesi değil fakat 1. Dereceden yakınıysanız sağ tarafta yer alan “Üye/Çalışan Yakını” bölümüne girip kayıt işleminizi yaptırarak da bu ve benzeri avantajlı bir çok uygulamadan faydalanmanız mümkün.

Tebrik ederiz. Kampanyaya katılımınız sağlandı. Bundan sonraki süreçte nasıl avantajlı yakıt alacağınıza değineceğiz. Eğer üyelik aşamasında takıldığınız ya da soracağınız her hangi bir şey olursa bizlere YORUMLAR bölümünden ulaşmamız yeterlidir.

Oyak Total üyeliği sonrasında avantajlı yakıt almak

Oyak Total üyeliği sonrasında avantajlı yakıt almak için tek yapmanız gereken artık yakıt almak. Fakat, dilediğiniz kadar yakıtı aldıktan sonra arkanızı dönüp gitmeyin. Oyak total indiriminden faydalanmak için yakıt aldıkça Total sizlere puan yüklüyor ve bu puanlarınızı biriktirip dilediğiniz zaman kullanma imkanı sağlıyor. Aldığınız yakıtın karşılığında puan yüklemek için yakıt aldıktan sonra market bölümüne geçip “Puan yüklemek istiyorum” demeniz yeterli. Görevliler sizden telefon numaranızı alıyorlar ve telefon numaranız üzerinden sisteme aldığınız yakıt karşılılığında puan olarak geri dönüyor.

Oyak Total indirimi ne kadar

Oyak total indirimi yakıt aldıktan sonra alacağınız yüksek puan üzerine kurulmuştur. Oyak üyesi olmayan herhangi bir birey Total’den yakıt aldığında %0,5 oranında puan alabilirken, Oyak platform üzerinden oyak total kampanyana katılım sağlayan kullanıcıların aldıkları indirim oranı %5 gibi yüksek bir rakam. OYAK total 5 indirim uygulaması da Oyak üyeleri tarafından taktirle karşılandı. Yani ortalama 300 TL’ye deponuz doluyorsa Total 15 TL’yi size geri ödüyor. Anlayacağınız yaklaşık olarak 20 kere deponuzu doldurduktan sonra Total’de deponuzu bir kez ücretsiz bir şekilde dolduruyor.

Total kampanyanın ilk başladığı dönemlerde katılımı biraz daha fazlalaştırabilmek için “OYAK Total 25 TL “uygulamasını da devreye almıştı. Yani, ilk üye olduğunuzda 25 TL verip sonra yine alım başı %5 puan veriyordu. Fakat 25 TL kampanyası artık sonlandığı için vermese de OYAK total 5 indirim kampanyası son sürat devam ediyor. Yapılan açıklama kapsamında da Oyak bu kampanya ya sürekli bir şekilde devam edecektir.

Yukarıdaki tüm bu avantajlar Oyak’in Total’i satın almasıyla başladı. Peki, ne kadara satın aldı?

Göz gezdirmek isteyeceğinize eminiz Oyak Kampanyası 2021 ne zaman başlıyor?

Oyak Total’i satın aldı

Oyak Total’i satın aldı ve oyak üyelerine özel avantajlı yakıt alımı başladı! 2015 Senesinden sonra Demirören Holding Başkanı ve o dönemin BJK Futbol Kulübü başkanı olan Yıldırım Demirören 2020 yılının ocak ayında Total’in bütün haklarının yanı sıra M oil’i de Oyak’a satarak tarihi bir hamle yaptı.

Total kaç liraya satıldı?

OYAK, Total’i satın almak için yaklaşık 360 milyon $ ödeme yaparken, M Oil ‘e yönelik yaklaşık 90 milyon $ ödeme yaptı. Yasal sürecin tamamlanması sonrasında da  M oil ve Total tamamen Oyak’ın yönetimine geçmiş oldu.

Bu gönderiye oy verin!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir