1. Anasayfa
  2. Diğer Araçlar

Honda E Fiyat Listesi ve Teknik Özellikler 2022

Honda E Fiyat Listesi ve Teknik Özellikler 2022
1

Honda E fiyat listesini merak eden kullanıcılarımız için hazırladığımız Honda E rehberimiz sizlerle. Gerek fiyat gerekse teknik özellikleri inceledik.

Honda E elektrikli araçlar kategorisinde yenilikçi bir hizmet sunuyor. Tasarımsal dokunuşlarla farklı ve dinamik bir görünüm ortaya çıkarılmaya çalışılmıştır. İç donanımsal olarak kusursuza yakın bir görünüm sergilenmeye çalışırken donanımsal mekanizması arttırılarak keyifli ve güvenilir bir sürüş deneyimi sağlanmaya çalışılmıştır.

Honda E Araç Modeli Fiziksel Yapının Özellikleri Neler?

Honda E dış özellikleri yükseklik ve genişlik arttırılmıştır. Boş alan çoğaltmaya çalışılmıştır. Bagaj hacmi 171 litredir. Sessiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Sade bir görünüş, az bakım ve çok verim alabilmek ön planda tutulmuştur. Ön ve arka kısımlardaki far alanların ile akıllı iletişim sağlanabilir. İçinde kullanılan aynalar kamera sistemi ile fonksiyonel hale getirilmiştir. Sportif olmaktan daha çok sportif bir görünüm sunan bu modelde daha konforlu ve güvenilir bir sürüş yaşayabilmek tasarımın önünde tutulmuştur. Elektrik ile çalışan bu tasarımda ön jantlar 16 inç, arka jantlar ise 17 inç boyutundadır. LED far sistemi ile desteklenmektedir.

Honda E Araçları İç Donanımlarının Yapısı Nasıl?

Honda E iç özellikleri arasında ilk göze çarpan anahtarsız bir şekilde aracın çalıştırılabilir oluşudur. Trafik takibini sağlayan akıllı asistan trafik işaretlerini de algılayarak  güvenilir bir sürüş sağlar. Bu seri için özel olarak üretilmiş Advanced paket şeridi doğru olarak takip edebilme ve kişiyi şerit dışına çıkarmaya engel olabilme fonksiyonelliği de sunar. Kör nokta uyarı sistemi sayesinde gece görüşünü destekler. Tasarımsal olarak sürüş deneyimini daha güvenilir hale getirerek kişiselleştirmeyi sağlayan 12 inçlik dokunmatik ekran alanı bulunur. 2 adet yer alan bu ekran alanı daha konforlu ve takip edilebilir bir görüş alanı vaat ediyor.

Honda E fiyat listesi

Konforu tüm hava şartlarında yakalayabilmek için ısıtmalı koltuk yapısına sahiptir. Eğlenceli ve keyifli bir sürüş sağlayabilmek adına 6 farklı hoparlör sistemi bulunur. Ses sistemleri kaliteli ve yüksek bir ses gücüne sahiptir. Tavan bölgesinde yer alan panoramik cam yapı otomatik olarak yönlendirilebilir. Renkli ve canlı bir görüntü oluşturmak için iç aydınlatmalar çeşitlendirilmiştir. Honda E motoru ile 100 kilometreye kadar 8.3 saniyede hıza ulaşabilir. 136 PS, 315 nm tork gücü, 35,5 kwh lityum bataryaya sahiptir. Donanımsal olarak araç içerisinde kişisel kullanımı arttırabilmek adına ön ve arka tarafta iki farklı USB girişi konumlandırılmıştır.

Honda E Güncel Fiyatları Nedir?

Honda E fiyatı güncel rakamı 30-40 bin Euro civarlarında başlayarak satışa başlayacaktır.

 Honda E hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Bu gönderiye oy verin!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bayağı araştırdım Honda E yi teknik özellikleri gayet hoşuma gitti. Kullanan arkadaşlarda kullanıcı gözüyle birşeyler yazarsa gelip okuyacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir