Datcia Eco-G Lpg’li Datcia

Datcia Eco-G Satışa sunuluyor. Türkiye piyasasındaki popülaritesi iyice artan, kullandığı yüksek kaliteli ürünlere rağmen uygun fiyat politikasıyla satış rekorları kıran bir marka oldu Datcia grubu. Artan yakıt değerleri nedeniyle müşterilerin satın almış oldukları benzinli araçları LPG’ye dönüştürüyor.  Datcia satış politikasını tekrar gözden geçirip orijinal LPG’li araçların üretimine başladı. Aslında bu ilk defa yapılan bir uygulama değil. 2010 yıllarının başında firma yine Datcia araçlara ve Renault grubuna ait Symbol araçlara fabrikasyon LPG montajı yaptı. Bu işlem müşterilerinin beğenisini sunuldu ve oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Görüyoruz ki bu proje tekrar hayata geçirilmiş durumda.

Datcia ECO-G Ne kadar kar ettiriyor.

Datcia ECO-G olarak adlandırmış olduğu bu seriyi Sandero, Logan MCV, Duster ve Lodgy gibi binek otomobillerinde devreye alıyor. Eco-G serisine sahip araç kullanıcıları, normal benzinli otomobil araç sahiplerinin yakıta ödemiş olduğu rakamdan ortalama olarak %45 oranında bir tasarruf sağlayacaklardır.

ECO-G ‘nin  farkı nedir?

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki en önemli etken GÜVENLİK. Satın almış olduğumuz araçlara sonradan derme çatma sanayi köşelerinde montajı yapılan ürünün güvenirliği ve Renault standartlarında uzman personelleri tarafından fabrikada gerçekleştirilen montaj arasında takdir edersiniz ki önemli bir fark var. Bunun dışında; siz aracı benzinli teslim alıp LPG montajını dışarıda gerçekleştirdikten sonra aracımızın ne yazık ki garantisi bozulmuş oluyor. Fakat orijinal LPG’li bir araçta hiçbir sorun yaşamadan aracınızın garantisi düzenli bir şekilde bakıma girdiğiniz sürece devam ediyor.Olası bir arızada da aracınızın onarımını ücretsiz olarak gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Eğer benzinli bir araç alıp bunu lpgli bir araca dönüştürmek gibi bir düşünceniz varsa kesinlikle orijinal LPG ‘li satışı yapılan ürünü tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Mevcut aracınıza illaki LPG taktırmak istiyorum derseniz de ilginizi çekeceğini düşündüğümüz şu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiye oy verin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Son 24 saatte 91 kişi bu markayı inceledi.