BMW Engelli Araç Fiyatları 2022 (ÖTV İndirimli)

2022 BMW Engelli Araç Fiyatları Ne Kadar?

BMW engelli araç fiyatları, 2022 yılı ve Ekim ayı itibariyle BMW marka araba almak isteyenler için maalesef ki, kötü bir haberimiz var. 2022 yılı ÖTV indirimi 450.500 TL olarak açıklanmasından dolayı, geçtiğimiz yıllarda BMW araç alınabilirken bu yıl ÖTV destekli araç limitlerinin düşük olmasından dolayı ÖTV muafiyetli satış bulunmamaktadır.

BMW Engelli Araç Fiyatları 2022 Ekim

BMW engelli araç almak isteyenler 2022 yılı için böyle bir şans bulunmamaktadır. Önümüzdeki aylar içerisinde bakanlık yüksek hakem heyeti toplantısı sonucu belirlenmiş olan 450.500 TL yasal limit yükseltilir ise, o zaman ÖTV indirimli BMW marka otomobil alabilirsiniz. BMW kampanyalı güncel fiyat listesi incelemek isterseniz yazının üstüne tıklayın.

BMW Engelli Araç Fiyatları
BMW Engelli Araç Fiyatları

BMW Son yıllarda özellikle çıkardığı yeni model ve özelliklerle ülkemizde oldukça çok fazla rağbet görmeye başlasa da bu durum engelli vatandaşlarımız için üzücü bir durumdadır.

Engelliler BMW alabilir mi? BMW de ÖTV indirimi var mı? BMW ÖTV ne kadar? gibi en sık sorulan soruların başında gelmektedir. 2022 yılı için bu sorulara kısa cevap verebiliriz. HAYIR.

2022 yılı için en uygun engelli araç hangisi? Engelli araç fiyatları 2022 hangi araçlar? aldığımız maillere cevap vermek isteriz. ÖTV indirimli sıfır araç almak isteyen bireyler için engelli araç fiyatları bölümümüzden tüm araçları özellikleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

Peki, 2022 yılı için hangi marka araçlarda ÖTV indirimi var? gelin birlikte bakalım. Öncelikle yukarıda belirtmiş olduğum linkten bütün engelli araç fiyatları listesine ulaşabilirsiniz. Fiat, Renault, Ford, Kia, Citroen, Opel ve çok daha fazla markanın engelli bireyler için oluşturmuş olduğu kampanyalar bulunmaktadır.

Engelliler BMW alabilir mi?

2022 yılı ÖTV indirimi yasal limit olarak 450.500 TL Açıklandı. Geçen yıl ÖTV muafiyetli BMW marka otomobil alınabilirken bu yıl yasal limit üzerinde satışı yapılan BMW araçlar için engelli indirimi bulunmamaktadır. engelli araç fiyatları listesini inceleyebilirsiniz.

BMW de ÖTV indirimi var mı?

2022 yılı ÖTV indirimi yasal limit olarak 450.500 TL Açıklandı. Geçen yıl ÖTV muafiyetli BMW marka otomobil alınabilirken bu yıl yasal limit üzerinde satışı yapılan BMW araçlar için engelli indirimi bulunmamaktadır. engelli araç fiyatları listesini inceleyebilirsiniz.

Suzuki engelli araç fiyatları 2022

Suzuki engelli araç fiyatlarını sitemiz üzerinden detaylı inceleyebilirsiniz. Suzuki Engelli Araç Fiyatları 2022

Subaru engelli araç fiyatları 2022

Subaru engelli araç fiyatlarını sitemiz üzerinden detaylı inceleyebilirsiniz. Subaru Engelli Araç Fiyatları 2022

Audi engelli araç fiyatları 2022

Audi engelli araç fiyatlarını sitemiz üzerinden detaylı inceleyebilirsiniz. Audi Engelli Araç Fiyatları 2022

Bu gönderiye oy verin!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
Son 24 saatte 42 kişi bu markayı inceledi.