Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları 2022

Clio, Megane ve Kadjar Servis Bakım Fiyatları

Renault yetkili servis bakım fiyatlarında 2022 Aralık ayı güncelleme yapılmıştır. Renault markalı otomobillerde yetkili servisleri bakım ücretleri diğer otomobil markaları ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlıdır.

Renault markalı otomobiller yedek parça konusunda problemin yaşanmadığı nadir otomobil markalarındandır. Zaten piyasada sıkıntısı araba denildiğinde ilk olarak Renault markalı arabalar tavsiye edilir. Renault yetkili servislerinde uygulanan fiyat tarifesi diğer markaların yetkili servisleri ile kıyaslandığında çok daha uygundur.

  • Renault markalı araçların yıllık bakımının senede 1 kez ya da 20.000 km yaptıktan sonra yapılması gerekmektedir.  
  • Renault markalı otomobillerin ağır bakımlar ise 4 senede 1 ya da 80.000 km yaptıktan sonra yapılır.

Şimdi gelin Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları hakkında yazdığımız listeyi inceleyelim.

Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları 2022

Renault Clio 4 HB Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları
Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları

Renault Clio 4 Benzinli otomobilinin 2022 yılındaki yıllık bakım fiyatı 0.9 motor, 1.0 Motor ve 1.2 Motor otomobiller  için 1000 TL- 1550 TL  arasındadır. Bakım sırasında yağ filtreleri ve polen filtreleri gibi yağ değişimi de yapılır.  İlaveten klimanın bakımı ve genel kontroller de yapıldıktan sonra araç sahibine teslim edilir. Renault Clio Periyodik Bakım Fiyatları

Renault Clio 4 Dizel  otomobili yıllık bakım fiyatı :1.5 Dci Motor Renault Clio için 1650 TL olarak belirlenmiştir.  Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Clio 3 HB Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Clio 3 Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.2 Motor Renault Clio modeller için 1400 TL ile 1850 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Clio 3 Dizel otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.5 Dci Motor Renault Clio modeller  için 1550 TL ile 1600 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Megane Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Megane Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Megane modeller için 1500 TL 1800 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Megane Dizel  otomobillerin yıllık bakım fiyatı  1.5 Dci Motor Renault Megane modelleri için 1750 TL – 1800 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Symbol Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Symbol Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Symbol modelleri için 1450 TL ile 1800 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Symbol Dizel  otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.5 Dci Motor Renault Symbol modelleri 1550 TL – 1800 TL  arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Fluence Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Fluence Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Fluence modelleri için 1550 TL ile 1800 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Fluence Dizel  otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.5 Dci Motor Renault Fluence modelleri için 1500 TL – 1700 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Talisman Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Fluence Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Fluence modeleri için 1500 TL ile 1800 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Fluence Dizel  otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.5 Dci Motor Renault Fluence modeller için 1500 TL ile 1900 TL  arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları
Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları

Renault Kadjar Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Kadjar Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Kadjar modeller için 1700 TL ile 2100 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Kadjar Dizel  otomobillerin  yıllık bakım fiyatı Renault Kadjar modelleri için 1700 TL ile 2200 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Oyak Kampanyası 2022 Ne Zaman Başlayacak?

renault yetkili servis bakım fiyatları
Bu gönderiye oy verin!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Son 24 saatte 115 kişi bu markayı inceledi.