Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları 2021

Clio, Megane ve Kadjar Servis Bakım Fiyatları

Renault yetkili servis bakım fiyatlarında 2021 senesinde güncelleme yapılmıştır. Renault markalı otomobillerde yetkili servisleri bakım ücretleri diğer otomobil markaları ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlıdır.

Renault markalı otomobiller yedek parça konusunda problemin yaşanmadığı nadir otomobil markalarındandır. Zaten piyasada sıkıntısı araba denildiğinde ilk olarak Renault markalı arabalar tavsiye edilir. Renault yetkili servislerinde uygulanan fiyat tarifesi diğer markaların yetkili servisleri ile kıyaslandığında çok daha uygundur.

  • Renault markalı araçların yıllık bakımının senede 1 kez ya da 20.000 km yaptıktan sonra yapılması gerekmektedir.  
  • Renault markalı otomobillerin ağır bakımlar ise 4 senede 1 ya da 80.000 km yaptıktan sonra yapılır.

Şimdi gelin Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları hakkında yazdığımız listeyi inceleyelim.

Renault Yetkili Servis Bakım Fiyatları 2021

Renault Clio 4 HB Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Clio 4 Benzinli otomobilinin 2021 yılındaki yıllık bakım fiyatı 0.9 motor, 1.0 Motor ve 1.2 Motor otomobiller  için 500 TL- 550TL  arasındadır. Bakım sırasında yağ filtreleri ve polen filtreleri gibi yağ değişimi de yapılır.  İlaveten klimanın bakımı ve genel kontroller de yapıldıktan sonra araç sahibine teslim edilir.

Renault Clio 4 Dizel  otomobili yıllık bakım fiyatı :1.5 Dci Motor Renault Clio için 650 TL olarak belirlenmiştir.  Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

 

Renault Clio 3 HB Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Clio 3 Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.2 Motor Renault Clio modeller için 400 TL ile 450 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Clio 3 Dizel otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.5 Dci Motor Renault Clio modeller  için 550 TL ile 600 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

 

Renault Megane Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Megane Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Megane modeller için 500 TL 550 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Megane Dizel  otomobillerin yıllık bakım fiyatı  1.5 Dci Motor Renault Megane modelleri için 750 TL – 800 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

 

Renault Symbol Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Symbol Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Symbol modelleri için 450 TL ile 500 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Symbol Dizel  otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.5 Dci Motor Renault Symbol modelleri 550 TL – 600 TL  arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

 

Renault Fluence Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Fluence Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Fluence modelleri için 550 TL ile 600 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Fluence Dizel  otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.5 Dci Motor Renault Fluence modelleri için 650 TL – 700 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

 

Renault Talisman Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Fluence Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Fluence modeleri için 550 TL ile 600 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Fluence Dizel  otomobillerin yıllık bakım fiyatı 1.5 Dci Motor Renault Fluence modeller için 650 TL ile 700 TL  arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

 

Renault Kadjar Modellerinin Yıllık Bakım Fiyatları 

Renault Kadjar Benzinli otomobillerin yıllık bakım fiyatı Renault Kadjar modeller için 650 TL ile 750 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Renault Kadjar Dizel  otomobillerin  yıllık bakım fiyatı Renault Kadjar modelleri için 750 TL ile 800 TL arasındadır. Polen filtreleri yağ filtreleri motor yağı değişimi, klimanın bakımı ve genel olarak kontroller yapılmaktadır.

Oyak Kampanyası 2022 Ne Zaman Başlayacak?

renault yetkili servis bakım fiyatları
Bu gönderiye oy verin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu