Honda Engelli Araç Fiyatları 2021

Honda Markalı otomobil modelleri yıl içerisinde satışa sunulan en iyi otomobil modelleri olarak öne çıkıyor. Honda markasının engelli vatandaşlar için özel olarak ürettiği otomobil modellerini ÖTV muafiyeti ile satın alma imkanına sahipsiniz. Ancak bu satışlar yasal limitler çerçevesinde gerçekleşiyor. Honda engelli araç fiyatlarını merak eden kullanıcılarımız için hazırladığımız seride ekseriyetle Honda Jazz ve Honda Civic otomobil modellerinde geçerli olan ÖTV muafiyeti ile satışa çıkan otomobil modellerinin güncel satış fiyatlarını sizler için derledik.

Sıfır araç fiyatlarına gelen zamlardan sonra çok hızlı bir şekilde fiyat artışı yaşandı. Bundan dolayı birçok otomobil markası 330.800 TL  yasal sınırın altında kalan birkaç modelini satışa sundu. Bu satışa sunulan otomobil modellerinin tamamı ÖTV muafiyeti ile engelli vatandaşların satışına sunuldu. 

Engelli vatandaşlara uygun olan çoğu otomobil modeli bu yasal sınırın üstüne satıldığı için engelli vatandaşların araç satın alması zorlaştı. Örneğin Honda markalı bir araç almak istiyorsanız alternatif sadece bir kaç model var. Honda markası yalnızca Civic Sedan ve Jazz modellerini Honda engelli araç kategorisinde sunmaktadır.

Engelli vatandaşların yararlanabileceği ve merak ettiği Honda engelli araç fiyatlarının 330.880 TL’nin altında olma zorunluluğu bulunuyor. Bu yüzden birçok markanın modeli bu yasal sınırın üstünde fiyatlara sahip. Bundan dolayı engelli vatandaşlara sunulan alternatifler çok kısıtlı . Örneğin Honda CR-V ve Civic Hatchback modelleri yasal sınırın üzerinde oldukları için ÖTV muafiyeti uygulanmıyor. Bu Honda engelli araç modelini almak isteyen vatandaşlar maalesef ÖTV farkını da ödemek zorunda.

Diğer model araçlardaki kampanyaları incelemek için aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

Honda Engelli Araç Fiyatları 2021

HONDA 2021 ÖTV MUAFİYETİ
Honda Civic Sedan 1.6L Benzin Otomatik Elegance 142.844
Honda Civic Sedan 1.6L ECO Otomatik Elegance 145.339
Honda Civic Sedan 1.6L ECO Otomatik Executive 155.697
Honda Jazz 1.5L i-MMD Hybrid Otomatik Executive 145.951
Honda Jazz 1.5L i-MMD Hybrid Otomatik Crosstar Executive 150.659

honda civic engelli araç fiyatları honda engelli araç fiyatları

Oyak Kampanyası 2021 Ne Zaman Başlıyor?

Bu gönderiye oy verin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu