BMW Engelli Araç Fiyatları 2021

Araba tutkunlarının en çok sorduğu sorulardan bir tanesi de ÖTV’siz BMW engelli araç fiyatları nedir? Ekseriyetle engelliler için üretilmiş olan arabaları almak isteyen  engelli vatandaşlar tarafından bu soru çok sık soruluyor. Eğer siz de ÖTV muafiyetinden yararlanarak bir BMW model araç almak istiyorsanız bilmeniz gereken bazı hususlar var. ÖTV muafiyetinden yararlanarak otomobil almak için satın alacağınız otomobilin liste satış fiyatının en fazla 330.800 TL olması gerekmektedir. Daha üst fiyat skalasındaki bir araca maalesef ÖTV indirimi uygulanmıyor.

Engelliler ÖTV İndirimden Faydalanarak BMW Alabiliyor mu?

330.800 TL’nin üzerinde bir etikete sahip bir modelin engellilere özel ÖTV muafiyeti kapsamında satışı gerçekleştirilemez. Bu yönetmelikte herhangi bir güncelleme yapılmadığı takdirde Engelli vatandaşlar hiçbir BMW modelin ÖTV indiriminde yararlanarak alamazlar.

BMW Engelli Araç Fiyatları Nedir?

BMW markası 2021 senesinde engellilere özel araç satışı için uygulanan ÖTV muafiyeti içerisinde yer almamıştır. Çünkü en düşük BMW modelinin liste satış fiyatı 490.000 TL’dir. Bu sebeple engelli vatandaşların yürürlükteki kanundan dolayı BMW markalı bir araca ÖTV muafiyeti uygulanarak sahip olmaları imkansızdır. BMW Engelli Araç Fiyatları için araştırma yapan okuyucularımıza diğer araç modellerine bakmayı tavsiye ediyoruz. Engelli araç satışı bünyesinde herhangi bir BMW modeli bulunmamaktadır.

Diğer model araçlardaki kampanyaları incelemek için aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

BMW Engelli Araç Fiyatları

Bu gönderiye oy verin!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu