Renault Fiyat Listesi 2021

Tüm araçların güncel fiyatları sizlerle

Renault fiyat listesi 2021 yılında en güncel ve net haliyle karşınızda. Renault Fiyatları muadil araçlarla kıyaslandığında daha alınabilir bir yapıda olmasıyla kendisini ön plana çıkartıyor. Fakat Sıfır araba alım aşamasında tercih edilebilecek ek paketler, bunların rakamları ve bu paketleri tam olarak ne işe yaradığı durumuna vakıf olamamak tercihlerimiz arasında kafamızın karışmasına neden olabiliyor.

Örnek vermemiz gerekirse, Renault Clio Fiyat Listesi oldukça düşük rakamlarda karşımıza çıkarken, seçeceğimiz donanımlar ve ek paketlerle Renault clio fiyatı neredeyse Megane’a yakın bir rakam, hatta üzerinde bile çıkabiliyor. Renault araba fiyatlarını araştırırken neleri baz almalıyız, hangi paketler ne işe yarar? Olayı bir bütün halinde en ince ayrıntısına kadar değerlendirdik.

Renault Fiyat Listesi 2021

Renault Fiyat Listesi 2021 yılında hemen her şeye zam gelmesinin de etkisiyle ne yazık ki yüksek bir artış gösterdi. Renault araba fiyatlari, Renault kampanyaları eşliğinde biraz daha alınabilir seviyelere çekilme çabalarında olunsa da kimi kesime göre yaklaşılamayacak, kimine ne göre de gayet makul düzeylerde.

Sözü fazla uzatmadan model model araçlara değinerek, açıklamalarını yapalım.

Renault araba fiyatları

Renault araba fiyatlarını aktarırken fiyatların dışında, kısa kısa alabileceğiniz paketlere de değineceğiz. Bu sayede bu paketin gerçekten işinize yarayıp yaramadığını değerlendirme fırsatı elde edebileceksiniz. Kullanmayacağınız bir şeye neden boş yere para ödeyesiniz, öyle değil mi?

Renault Fiyatlarını genel anlamda değerlendirdiğimizde En ucuz Renault Taliant olarak karşımıza çıkarken en yüksek ve En güzel Renault arabası Koleos olarak ipi göğüslemeye devam ediyor. Bizlerde ucuzdan pahalıya ilerleyerek araçlara tek tek değinelim. Renault Fiyat Listesi 2021 listesinde önceliği en son çıkan araca verdik.

Renault Taliant Sıfır Fiyatı

Renault Taliant Sıfır Fiyatı 181.900 TL’den başlamaktadır. Otomobil B segmentinde Egea’ya rakip olarak karşımıza çıktı. Kalite ve donanım bakımından ondan biraz daha üstün olsa da fiyat bazında da ondan fazla olduğundan söz edebiliriz. Taliant bu sene karşımıza çıkan ve Renault’un en son üretime sunduğu bir araç. Otomobil hakkında merak ettiğiniz her şeye Renault Taliant 2021 Fiyat listesi ve özellikleri konumuzdan erişebilirsiniz. Burada da fiyatlara kısmen değinsek de genel anlamda otomobilin özelliklerine yer vermiştik.

Renault Taliant Sıfır Fiyatları

Renault Taliant 2021
Renault Taliant 2021

Renault Taliant Sıfır Fiyatları, 181.900 TL’den başlayarak alacağınız paket ve donanım opsiyonları kapsamında değişkenlik göstermektedir. Ayrıtınlı fiyat listesi ve seçenekleriniz aşağıdadır,

Modeli Motor Tipi Vites Kutusu Satış Fiyatı
Renault Taliant Joy Donanım 1.0 Benzinli 65 Beygir Manuel Vites 181.900
Renault Taliant Joy Donanım 1.0 Benzinli 90 Beygir – Turbolu Manuel Vites 195.000
Renault Taliant Joy Donanım 1.0 Benzinli 100 BG – Turbo/Eco Sistem Manuel Vites 206.000
Renault Taliant Joy Donanım 1.0 Benznli 90 Beygir Turbo Otomatik Vites 213.900
Renault Taliant Touch Donanım 1.0 Benznli 1000 Beygir Turbo/Eco Sistemi Maauel Vites 220.000
Renault Taliant Touch Donanım 1.0 Benznli 90 Beygir Turbo Otomatik Vites 227.000

 

** ECO Sistem: Düşük yakıt sarfiyatı için tasarlanmış özel bir sistemdir. Bir tuş vasıtasıyla yakıt sarfiyatınızı, paralelinde de performansınızı düşürürsünüz. Eco sistem konusunda ayrıntılı bilgiye Renault Eco mod ne işe yarar konumuzdan ulaşabilirsiniz.

** Renault Taliant 2021 Fiyat listesi ve özellikleri konumuzdan JOY ve Touch donanım arasındaki farkları ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Renault Taliant Konfigratör

Renault Taliant Konfigratör sistemi sayesinde otomobilinizi kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Yapacağınız seçimler kapsamında, fiyata ek olarak aşağıdaki maliyetler yansıyacaktır.

Doanım Özellik Fiyat
Neşe 8″ Multimedya ekranı 3.500
Sevinç, Dokunma Metalik Renk Opsiyonu 1.500
Neşe Önlere sis farları 750
Neşe Arkaya park sensörü 1.000
Dokunma 16″ Aluminyum Jant 2.500
Dokunma Geri görüş kamerası 1.500
Dokunma Teknoloji Paketi 3.750
Dokunma Sürüş Destek Paketi 2.000
Dokunma Navigasyon Paketi 1.750

Şimdi de bu ek paketlerin tam olarak ne işe taradıklarına değinelim.

  • ** 8″ Multimedia Ekranı: Büyük bir ekrana sahip olmanın dışında, Bluetooth ve USB bağlantısı yapabilir; ayrıca da Apple CarPlay bağlantı desteğinden faydalanabilirsiniz.
  • ** Teknoloji paketi :  (Yüksek konsol, elektrikli park freni, eller serbest Renault kart sistemi)
  • ** Sürüş destek Distemi:  Sürüşü kolaylaştıracak, Kör nokta uyarı sistemi ve ön – arka park sensörünü içermektedir. Park sensörü bir cisme yaklaşırken uyarı verir. Taliant Kör nokta uyarı sistemi dikiz aynasına yerleştirilen bir sinyalizasyon sistemidir. Sollamaya çıkacağınızda ayna da lamba yanar ve sollamamanız gerektiğini bildirir.
  • ** Navigasyon Paketi: Multimedia ekranı dışında ek bir paket. Navigasyon sisteminin de entegre edilmiş hali.

Ayrıca şunu da belirtmemiz lazım ki Renault Taliant 2.el piyasası şimdilik tam oturmadı. Yeni bir otomobil olduğu için piyasa da Renault Taliant sahibinden kullanıcıları gezinmektedir. Renault araba fiyatları serimize Renault Clio fiyat listesiyle devam edelim.

Renault Clio Fiyat Listesi

Renault Clio Fiyat Listesi incelediğinde en düşük clio fiyatının 169.00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Renault araba fiyatları arasında bu rakamla kendisine ikinci sırada yer bulmaktadır. Tabi ki bu rakam seçeneceğiniz donanımlar kapsamında artış gösteriyor. Clio hakkındaki ayrıntılı bilgiye Renault Clio 2021 Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri konumuzdan ulaşabilir, hatta tam hesabınızı yapıp satış sonrasında karşınıza çıkacak bakım/onarım maliyetlerini Renault Clio Periyodik Bakım Fiyatları 2021 konumuzdan ulaşabilirsiniz

Renault Clio Sıfır Fiyatları

Renault Clio 2021
Renault Clio 2021

Renault Clio Sıfır Fiyatları, 169.900 TL’den başlayarak alacağınız paket ve donanım opsiyonları kapsamında değişkenlik göstermektedir. Ayrı tınlarıyla fiyat listesi ve seçenekleriniz aşağıdadır,

Modeli Motor Seçenekleri Vites Kurusu Satış Fiyatı
Renault Clio Joy 1.0 65 bg Benzinli motor manuel 169.900
Renault Clio Joy 1.0 ECO sistemli 100 bg Benzinli motor manuel 184.900
Renault Clio Joy 1.0 90 bg Benzinli motor Otomatik 200.000
Renault Clio Touch 1.0 X 90 bg benzinli motor Otomatik 210.900
Renault Clio icon 1.0 X-90 bg Benzinli motor Otomatik 231.600

** Renault ECO Sistem: Düşük yakıt sarfiyatı için tasarlanmış özel bir sistemdir. Bir tuş vasıtasıyla yakıt sarfiyatınızı, paralelinde de performansınızı düşürürsünüz. Eco sistem konusunda ayrıntılı bilgiye Renault Eco mod ne işe yarar konumuzdan ulaşabilirsiniz.

** Renault Clio Periyodik Bakım Fiyatları 2021 konumuzdan  JOY,Touch ve ICON donanım arasındaki farkları ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

** En düşük Renault Clio otomatik vites sıfır fiyatları 200.00 TL’dir

** Renault Clio en fulü hangisi sorusunun tek yanıtını; Renault Clio ICON donanımın aşağıdaki paketlerin eklenmiş hali olarak verebiliriz.

Renault Clio Paketleri

Renault Clio paketleri yukarıda seçimini yaptığınız otomobile ek talepleriniz sonucunda ortaya çıkıyor. Peki, Renault Clio paket sıralamasında hangi donanım ne işe yarıyor, fiyatları ne kadar? Ayrıntılı bir şekilde ele aldık.

Donanım Opsiyon Fiyat
Sevinç, -Dokunma – Simge Metalik Renk seçeneği 1.500
Sevinç – Dokunma – Simge Önlere Sis Farları 1.000
Touch,ve Icon Özel Renk Seçeneği 1.750
Dokunma Park Asistan Paketi seçimi 2.750
Icon Turuncu Kişiselleştirme Paketi 1.750
Icon Kırmızı kişiselleştirme paketi 1.750
Icon Eller Serbest Park Destek Paketi 11.000
Icon Görüntülü Park Destek Paketi 2.750
Icon Navigasyon Paketi 7.250

 

  • ** Clio Metalik Renk seçeneği: Aracınız daha canlı duracaktır. Boyayla ilgili ek bir özellik.
  • ** Clio Özel renk seçeneğinde, beğeninize göre klasik renkler dışında daha canlı ve albenili renkleri tercih edebilirsiniz.

Clio park asistan paketi nedir?

Clio parke asistan paketi sayesinde park yerini arama derdinden kurtulabilirsiniz. Sistemin devreye girebilmesi için otomobilinizin hızın 36 km/h’nin altında olması gerekmektedir. Sistem açıkken aracınız sürekli park edilebilecek bir boşluk arar ve park yerini kaçırmazsınız.  Park konumunu tespit ettiğinde ekranda “P” iconu belirir. Otomatik ve direksiyona dokunmadan park etmesini isterseniz Eller serbest park destek paketini de almanız gerekmemektedir.

Renault Clio Sürüş Destek Paketi Nedir?

Renault Clio sürüş destek paketinde güvendesiniz! ADAS ismi verilen bu sistemin açılımı Sürüşe Yardım eden destek sistemleri olarak geçer.  Paket kapsamında farlarınız karanlıkta otomatik ir şekilde yanarken, şerit takip sistem sayesinde şeritten çıktığınızda uyarı vermektedir. Ayrıca acil fren destek sistemini barındırır ki bu özellik sayesinde hasar anında otomatik frenleme yapar ve hasarınızı minimize eder. Bunun dışında trafik işaretlerini ekrana yansıtarak sizi de bilgilendirecektir.

Renault araba fiyatları serimize Renault Captur Sıfır Fiyatlarıyla devam ediyoruz.

Renault Captur sıfır fiyat listesi

Reault Captur Sıfır fiyatları 260.000 TL’den başlamaktadır. Tabi ki, bu rakam seçeceğiniz donanımlar kapsamında artış gösteriyor. Yeni Captur hakkındaki ayrıntılı bilgiye Renault Captur 2021 Fiyat Listesi ve Özellikleri konumuzdan ulaşabilir,siniz.

Renault Captur 2021
Renault Captur 2021

Otomobil dışında Sıfır Renault Captur Fiyatları şu şekildedir,

Araç Tipi Motor Tipi  Vites kutusu Renault Captur Fiyatı
Renault Captur Touch Donanım 1.0 Benzinli 90 bg manuel 260.000
Renault Captur Joy Donanım 1.3 TCe  Benzinli 90 bg Otomatik 344.900
Renault Captur Touch Donanım 1.3 TCe Petrol li140 bg Otomatik 344.900
Renault Captur Icon Donanım 1.3 TCe  Benzinli 140 bg Otomatik 380.900

Renault Captur konfigurator

Renault captur konfigurator sistemi sayesinde otomobilinizi kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Yapacağınız seçimler kapsamında, fiyata ek olarak aşağıdaki maliyetler yansıyacaktır.

onanım Opsiyon Fiyat
Sevinç – Dokunma – Simge Metalik Renk 1.750
Dokunma Jant Paketi 5.500
Dokunma Park Asistan Paketi 2.500
Dokunma 7 inc Easy Link Navigasyon 5.000
İcon Elektrikli Açılır Cam Tavan 15.500
İcon Eller Serbest Park Destek Paketi 6.250
İcon Sürüş Destek Paketi 16.500
İcon 9,3” Easy Link Bilgi – Eğlence ve Navigasyon Sistemi 8.500
İcon 18” Elmas Kesim Alüminyum Alaşım Gri Jant 5.500

 

  • Jant paket : Karartılmış Arka Camlar dışında 17” Elmas Kesim Alüminyum jantı kapsamaktadır
  • Park asistan paketi: Ön ve Arka Park Sensörü dışında Geri Görüş Kamerasını kapsamaktadır.
  • Renault Captur en fullü 380.900 + seçmiş olduğunuz paketlere göre değişkenlik göstermektedir.

Renault araba fiyatları serimize Renault Megane Sıfır Fiyatlarıyla devam ediyoruz.

Renault Megane fiyat listesi

Renault Megane Fiyat Listesi incelediğinde Türkiye’nin en çok satış yapan kasasının 232.000 TL’den başladığından söz edebiliriz.. Renault araba fiyatları arasında bu rakamla ortalama sırada yer bulmaktadır. Tabi ki bu rakam seçim yapacağınız donanımlar kapsamında artış gösteriyor. Megane hakkındaki ayrıntılı bilgiye Renault Megane 2021 Özellikleri konumuzdan ulaşabilir, hatta tam hesabınızı yapıp satış sonrasında karşınıza çıkacak bakım/onarım Renault Megane Periyodik Bakım Fiyatları 2021 konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Renault Megane 4 2021
Renault Megane 4 2021

Renault Megane Sıfır Fiyatları

Renault Megane Sıfır Fiyatları, 232.000 TL’den başlayarak alacağınız paket ve donanım opsiyonları kapsamında değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılarıyla fiyat listesi ve seçenekleriniz aşağıdadır,

Araç Motor Tipi Vites Kutusu Megane Sıfır Fiyatı
Megane Sedan Joy Donanım 1.3 Benzinli 140 Beygir Motor manuel 232.000
Megane Sedan Joy  Donanım 1.3 Benzinli 140 Beygir Motor Otomatik 251.000
Megane Sedan Joy  Donanım 1.5 Dizel 115  Beygir Motor Otomatik 346.900
Megane Sedan Joy Donanım 1.3 Benzinli 140 Beygir Motor manuel 240.300
Megane Sedan Joy Donanım 1.3 Benzinli 140 Beygir Motor Otomatik 255.000
Megane Sedan Joy Donanım 1.5 Dizel 115 Beygir Motor Otomatik 350.900
Megane Sedan Touch Donanım 1.3 Benzinl 140 Beygir Motor Otomatik 346.900
Megane Sedan Touch Donanım 1.5 Dizel 115 Beygir Otomatik 385.000
Megane Sedan İcon Donanım 1.3 Benzinli 140 Beygir Motor Otomatik 398.000
Megane Sedan Icon Donanım 1.5 Dizel 115 Beygir Motor Otomatik 416.000

Renault Megane fiyatları yukarıdaki gibiyken, aşağıdaki fiyat paketleri kapsamında seçeceğiniz donanıma göre ek rakamlar çıkacaktır.

Renault Megane donanım paketleri

 

Donanım Opsiyon Fiyat
Sevinç, Dokunma, Simge Metalik Renk 2.000
Neşe Görüş Paketi 2.000
Dokunma Geri Görüş Kamerası 1.000
Dokunma Ön Sis Farları 1.000
Icon Kontrol Paketi 14.250
Icon Sürüş Paketi 18.750
Icon Deri Paketi 16.000
Icon Eller Serbest Bagaj Sistemi 2.000
Icon Elektrikli Açılır Panoramik Cam Tavan 15.750
Icon 18” Alüminyum Alaşımlı Jantlar 6.750

** Renault Megane donanım sıralaması boştan, doluya doğru Joy, Touch ve Icon şeklinde sıralanmaktadır. Bu kapsamda en boşu Renault Megane Joy ‘ken en dolusu da Renault Megane Icon diyebiliriz.

Renault Fiyat listesi binek araçlarda bu şekilde sıralanırken, biraz da ticari araçlara değinelim.

Renault fiyat listesi ticari

Araç Tipi Fiyatı
Renault Kangoo Multix 205.900
Cargo Maxi Joy 1.5 Blue dCi 95 bg Dizel Manuel 179000
Trafic 5+1 Multix Grand Confort 296000

Renault Fiyat Listesi 2021 ‘i sizler için en ince ayrıntısına kadar detaylandırdık. Aklınıza takılanları bizlere Yorumlar bölümünden aktarabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu