Renault Kadjar 2022 Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Renault Kadjar 2022 İncelemesi, Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Renault Kadjar 2023 fiyat listesi ve teknik özellikleri yoğun bir şekilde araştırılıyor. Her geçen yıl sürekli olarak kendini yenileyen popüler SUV otomobil, Renault kadjar 2023 fiyat listesi ile piyasada yerini alıyor. Renault Kadjar 2023 fiyatı ne kadar? Renault Kadjar fiyatları ne kadar? 2023 Kadjar ne kadar? Renault araç fiyatları ne kadar? Sıfır Kadjar fiyatları ne kadar? Renault Kadjar fiyatları belli oldu mu?

Suv modeli ile karşımıza çıkan Kadjar birbirinden ayrıcalıklı özellikleri ile görenleri hayran bırakmayı başardı. Renault Kadjar sahibinden kullanıcılarından aldığımız datalar ve bizlerinde teknik analizleri sonucunda bu müthiş otomobili sizler için inceledik..

İşte Karşınızda Renault Kadjar 2023 model!

Renault Kadjar 2023 Dış Görünüşü

Renault Kadjar 2022
Renault Kadjar 2023

Renault Kadjar 2023 model dış görünüşü ile görenleri hayran bırakmaya devam ediyor. Özel ve kendine has renkleri dışında, göz alıcı tasarımı rakiplerinin önüne çıkartmayı başardı. Renault’un artık her otomobile imza niteliği taşıyan Stop- Far detayı dışında, kullanılan krom aksesuarlar otomobile ayrı bir görsellik katmış. Özellikle Renault kadjar 2023 sahibinden gelen kullanıcı yorumları Kadjar’ın modelleri renkleri ve dış görünüşü ile olduğu yönünde. Rahat ergonomik uyumu ve dış görünümü ile yeni maceralara katılabilirsiniz. Alüminyum jant tasarımı, c şeklinde özel farları, cam tavan uyumu ile görenleri etkileyip, kendisine aşık etmeyi çoktan başardı diyebiliriz.

Renault Kadraj İç Görünüşü

Renault Kadjar 2021 içi
Renault Kadjar 2021 içi

Renault Kadjar iç görünüşü ile kaliteyi iç kısma taşıdığından söz edebiliriz. Özellikle Renault kadjar içi ile kullanım bakımından oldukça avantajlı imkanlar sağlamış. Araca binenler için özel tasarlanmış döşemeler oldukça hoş görüntü çiziyor. Konforlu ve rahat seyahatin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Muhteşem emniyet kemeri tasarımı ile güvenli yolculuğun kaçınılmaz olduğuna da değinebiliriz.

Cam tavan, kolay direksiyon hakimiyeti ile uzun yolculuklarda zevk alacaksınız. Multimedya ekran sayesinde kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Bu ekran sayesinde otomobilin neredeyse bütün özelliklerini kontrolünüz altına alabiliyorsunuz. Çok yönlü rahat iç tasarım ile unutulmaz yolculuklara ortak olacaksınız.

Renault Kadjar 2023 Fiyat Listesi

Renault Kadjar 2023 fiyat listesi ile bütçeniz için uygun olan aracı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Renault Kadjar 2023 ötv indirimli fiyatı üzerinden de araca sahip olabilirsiniz.

RENAULT KADJAR 2023 FİYAT LİSTESİ2023 Ocak FİYATI
2023 Renault Kadjar Touch Roof 1.3 Tce 160 bg EDC929.000 TL
RENAULT KADJAR 2023 FİYAT LİSTESİ

Renault Kadjar 2023 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Renault kadjar 2023 teknik özellikleri bakımından oldukça avantaj sağlıyor. 1.3 Tce 160 beygir motor tipi ile oldukça kullanışlı. Özel silindir hacmi, 72.2×81.4 çap ile maksimum güç desteğini sağlıyor. Stop start özelliği oldukça popüler. Bu özellik sayesinde oldukça yüksek yakıt tasarrufundan bahsedebiliriz. Vitesi kutusu tipi otomatik ve manuel seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Maksimum hız performası sayesinde sizlere yol boyunca kolaylık sağlıyor.

Ortalama olarak bilinçli yakıt tüketimi sayesinde kullanıcıların ilk sırada tercihleri arasında yerini alıyor. Aracın yük ağırlığına bakacak olursak, 1416 değeri ile karşımıza çıkmaktadır.

Bu gönderiye oy verin!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Son 24 saatte 75 kişi bu markayı inceledi.