Renault Express 2022 Fiyat listesi ve özellikleri

Renault Express 2022 İncelemesi

Renault Express 2022 Model kendisini gösterdi. Yenilen tasarımıyla hem ticari işletmelerin hem de geniş ailelerin tercihi olan Renault Kango, göz alıcı tasarımıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor. Yeni Renault Express kaç TL? Renault Kangoo fiyatları ne kadar? Sıfır Renault Kangoo fiyatı ne kadar?

Yeni Renault Express olarak piyasada ki yerini alan Kango, Dacia Doker ve Renault Kango’nun birleşimi olarak 2022 yılında 4 ayrı opsiyonla karşımıza çıkıyor. Artık Dacia Doker ve Renault Kango üretimi yapılmazken, Express modeliyle hafif ticari sektöre devam edecek.

Renault Express modelinin yolcu taşmaya yönelik tasarlanırken diğer ikisi ticari işletmelerde yük taşımaya yönelik panelvan kasa olarak karşımıza çıkacak. Yeni Kangoo 2022 Fiyat Listesine yönelik araştırmalar daha yoğun olsa da Yeni Kangoo 2022 Teknik özellikleri daha fazla merak uyandıran konuların başında yer alıyor.

İşte sizlere her şeyiyle Renault Kango yeni kasa tanıtımı…

Renault Express 2022 Model Dış Tasarımı

Renault Express 2022 Model Dış Tasarımı
Renault Express 2022 Model Dış Tasarımı

Renault Express 2022 Model resimde de gördüğünüz gibi keskin hatlar yerine daha yumuşak geçişlerle karşımıza çıktı. Ticari araçlarda her ne kadar bu denli iddialı tasarımlar göremesek de kango bu alanda rakiplerinden kendini bir hayli öne çıkartıyor. Dış kısımda kullanılan krom ızgaralar, farlarla birlikte harika bir uyum yakalamış. Led gündüz farlarının da harika durduğundan söz edebiliriz.

Resimlerden görebildiğimiz kadarıyla biraz da içini inceleyelim.

Renault Express 2022 Model içi

Renault Kango model içi
Renault Kango 2022 model içi

Renault Kango 2022 Model içinde buram buram teknoloji kokuyor. Kokpit bölümünde modern beklentilere yanıt verecek çok önemli detaylar var. Konsolun merkezinde bulunan multimedya ekran neredeyse bir tablet edasına büründürülmüş. Ekran üzerinden araca yönelik aklınıza gelen bütün kalibrasyonları uygulayabiliyorsunuz.

Renault Express 2022 Teknik Özellikleri

Renault  Express 2022 Teknik Özellikleri arasındaki en büyük özellik, resmi olarak açıklanan 4000 Litrelik bagaj hacmi. Bu gerçekten bu segmentteki bir araç için devasa bir rakam. Motor bölümünde Clio’da yer alan 1.5 dCi motorun 85 ve 115 bg güç opsiyonları kesinlikle bu araçta da olacaktır. Ayrıca ilerleyen dönemlerde artırılmış menzilli Z.E (Elektrikli) donanımında satışa sunulacağı aldığımız duyumlar arasındadır.

Renault Express 2022 Fiyat Listesi

Renault Express 2022 Fiyat Listesi Renault tarafından resmi olarak açıklanmadığı için açıklayamıyoruz. Otomobil şimdilik görüntüden ve aldığımız birtakım duyumlardan ibaret. Şüphesiz satışa sunulunca detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Fakat fikir beyan etmesi açısından güncel satış rakamlarını da paylaşalım.

2022 RENAULT EXPRESS COMBİ FİYAT LİSTESİ2022 Aralık FİYATI
2022 Renault Express Combi Joy 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full443.900 TL
2022 Renault Express Combi Touch 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full451.900 TL
2022 RENAULT EXPRESS COMBİ FİYAT LİSTESİ

Bu özellikler dışında aklınıza gelebilecek tüm özellikleri sizler için yanıtladık.

Renault Express 2022 fiyatı ne kadar?

Renault Express fiyatı 2022 model yılı için 443.900 TL ‘den başlayıp, seçeceğiniz donanım ve opsiyonlar kapsamında daha yüksek çıkabilmektedir. Oyak Kampanyası 2022 listesinde yer alıp almayacağı belirsiz olsa da, yer alacak olursa daha avantajlı rakamlarla geleceği kesin.

Renault Kangı Sıfır kasa arasında özellikle de efsane motor olan Renault Kango 1.5 dCi motor merakla bekleniyor. Bakalım yenilene kasa, yenilenen özellikler fiyat bazında kango özelinde nasıl bir değişim ortaya çıkartacak.

2022 Kangoo ne zaman geliyor?

2022 Kango‘nun ilk söylentileri geçtiğimiz yıl aralık ayında çıktı. Daha sonra gelişen pandemi koşulları tüm sektörlerde olduğu gibi Otomotiv Sektörünü de etkiledi ve ilk görüntüleri haziran ayında paylaşıldı. Otomobil 2022 yılının son çeyreğinde satışa sunulup, yollardaki yerini alacaktır.

Renault Express 2022 binek mi ticari mi?

Renault kango binek mi ticari mi sorusunun yanıtı seçmiş olduğunuz opsiyon kapsamında farklılık göstermektedir. Fiat’ın Doblo ve Fiorino kasalarında yapmış olduğu binek araba uyarlamasına Kango’da katıldı. Renault Kango’nun 1.5 dizel motorlarındaki 90 BG ve 110 BG’lik donanımlar, hususi araç olarak geçerken diper donanımla Ticari olarak adlandırılmaktadır. Ticari olması da her yıl muayeneye girip artı bir maliyet oluşumuna neden oluyor. Ayrıca yıllık vergilendirme dışında trafik ve kasko opsiyonlarında da ticari aracın fiyat farkı bir nebze de olsa daha fazladır.

Bu gönderiye oy verin!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Son 24 saatte 59 kişi bu markayı inceledi.