KampanyalarOyak Araba Kampanyası
Trend

Oyak kampanyası 2021 ne zaman başlıyor?

Oyak araba kampanyasi 2021 gelişmeleri

Oyak kampanyası 2021 yılına yönelik heyecanlı bekleyiş başladı. Geçtiğimiz yıl cazip kampanya koşulları sayesinde ciddi satış rakamlarına ulaşılan kampanyada gözler haklı olarak 2021 yılında düzenlenecek çevrildi. Oyak kampanyası 2021 Fiyat Listesine yönelik tüm gelişmeler sizlerle. Kampanyaya yönelik, OYAK kampanyası nedir?  Oyak araba kampanyası 2021 ne zaman düzenlenecek? Gibi aklınıza gelen soru işaretlerine yönelik tüm gelişmeleri sizler için derledik.

Her şeyden önce Oyak üye araç kampanyasının ne olduğu ve neyi kapsadığı konusuna tam anlamıyla temas edelim.

Oyak Araba Kampanyası 2021’in kapsamı nedir?

Oyak kampanyası 2021
Oyak kampanyası 2021

Oyak araba kampanyası 2021  kapsamında tüm oyak üyeleri dışında oyak çalışanlarından oluşan iştirakleri, kurumun belirlemiş olduğu avantajlar kapsamında indirimli bir şekilde otomobil sahibi olma şansını elde etmektedirler.

Oyak Kampanyası 2021 yılında da Renault’ un Oyak üyelerine özel hazırlandığı kampanya olmaya aday! Kampanya kapsamında OYAK ÜYE VE İŞTİRAKLERİNE çok yüksek oranlarda indirimler ve inanılmaz rakamlarda kredi imkânları sunuluyor. Oyak üyelerine özel otomobil kampanyasının bu oldukça cazip özellikleri nedeniyle de tercih edilme oranı çok yüksek oluyor. Geçmişte bunun örneklerini defalarca yaşadık. Kullanıcılar araçlarını teslim aldılar, kampanyayı kaçıranlar gözünü bu yıla dikti. Şimdi akla  2021 Oyak Renault kampanyası ne zaman başlayacak? sorusu geliyor.. 

Oyak araç kampanya 2021 bu sene otomotiv sektöründe TR pazarındaki daralma, devlet desteğinin sağlanmış olduğu ÖTV indirimdeki sürenin tamamlanmış olması ve yaşanan ağır pandemi koşulları nedeniyle  bekleyenler tarafından daha sabırsız bir hal oluşturmaya başladı. Oyak kampanyası donanım haber gibi Türkiye’nin önde gelen forum siteleri dışında internette de yoğun bir şekilde aratılıyor. Kampanya başlangıç tarihi ne Oyak ne de Renault cephesinden net bir şekilde açıklanmadığı için, tüm varsayımlar birer “Tahmin” üzerine kuruludur. Dilerseniz bu kampanyanın geçmiş dönemlerde hangi tarihlerde yapıldığına değinerek gelecek kampanyaya yönelik fikir jimnastiği yapalım.

Oyak üye araba kampanyası hangi tarihlerde yapıldı ?

Oyak üye Araba Kampanyası  geçmiş yıllarda hangi tarihler arasında kampanya yapıldığının bilgisini aşağıda sizlere liste halinde sunuyoruz.

 • 2013 Yılında : 25 Ocak – 26 Şubat
 • 2014 Yılında : 4 Kasım – 6 Aralık
 • 2015 Yılında ; 4 Kasım – 5 Aralık
 • 2016 Yılında: Şubat 2016–Mart 2016
 • 2017 Yılında : 15.03.2017 – 21 Nisan
 • 2018 Yılında: 12 Şubat – 17 mart

Gördüğünüz gibi aslında her yıl düzenli olarak yılın ilk çeyreğinde kampanya düzenlenmişti. Fakat gelişen pandemi koşulları bu alanda da düzenlemelerin yapılmasını kaçınılmaz kıldı. Tarih bazında bilgimiz oluştuğuna göre, biraz da rakam bazında yapılan indirimlere değinelim.

Renault Araba Kampanyası 2020 Fiyat Listesi

Oyak kampanyası 2021
Oyak kampanyası 2021

Renault Araba Kampanyası 2020 Fiyat Listesine temas etmeden hemen önce, oldukça ciddi satış rakamlarına ulaşıldığı konusuna özellikle değinmek istedik. Avantajlı kredi seçeneklerinin dışında, otomobil özelinde de yapılan ciddi indirimler nedeniyle 2021 yılına yönelik beklentiler daha da yükseldi. Geçtiğimiz yıl araç başında yapılan indirim oranlarını sizler için listeledik.

 • Yeni Clio 5  : %11.8 indirimle satıldı.
 • Megan Sedan Joy : %12.8 indirimle satıldı
 • Kadraj Touch Roof 1.3 TCe araçlar %10 indirimle satıldı

Geçtiğimiz yıl daha önceki kampanyalardan farklı olarak, yüz yüze yapılan başvuruların yerini oyak platform aldı. Oyak platform üzerinden yapılan başvuru sonrasında şubeler üyeleri arayarak, dilerse online bir şekilde imzaların teslimat aşamasında atılabileceği bir ortam sundular. Yaşanan ağır pandemi koşulları kapsamında bu hizmetin yine devam edeceğini düşünüyoruz.

Tüm bu bilgilendirmelerden sonra gözlerimizi artık 2021 yılına çevirebiliriz.  Kampanyanın bu kadar destekli sunulması Oyak kamu kurumu mu sorusunu da akıllara getirdi. Oyak aslında Askeriye personelinin birlikteliğiyle oluşan bir dernek olma çıkış noktasından ayrıldı. Oyak kamerun da bile üretim yapmaya hazırlanan dev bir kuruluş. Çimentodan, Turizme hatta kâğıta kadar hemen her sektörde var ve sektörünün de lideri konumunda. Mevcut gücü nedeniyle de üyelerine ciddi oranda destek olmaktadır.

Oyak kampayası 2021 ne zaman başlayacak?

Oyak araba kampayası 2021 kapsamında almış olduğumuz duyumlara göre oyak üye 2021 otomobil kampanyasının Eylül ayında faaliyete gireceğini tahmin ediyoruz. Kampanya koşullarını Renault Fun Clup ailesi olarak sizler için sıkı bir şekilde takip ediyoruz. Gelişmeleri an ve an sizler için duyuracağımızı bilmenizi isteriz. Kampanya kapsamında hemen tüm otomobiller siz otomobil sevenler için satışa çıkarılacak. Bir çok kullanıcı yenilenen tasarımı ve kasa değişimiyle özellikle bir otomobili dikkatli bir şekilde bekliyor. O da; Yeni CAPTUR! Captur dışında büyük bir merakla beklenen diğer araçta Megane 4 Faz 2! Ayrıca Renault’un yakın tarihlerde duyurusunu yaptığı Renault Taliant ‘da ciddi bir merakla bekleniyor.

Oyak üyelerine özel bu kampanya detayları için sitemizi takip edebilirsiniz. Konu hakkındaki görüşlerinizi, duyumlarınız bizlere YORUMLAR bölümünden aktarırsanız, diğer üyelerimizi bilgilendirmek maksadıyla paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Bizler sizin için oyak kampanyası 2021‘e yönelik bütün gelişmeleri takip edip, sizleri tüm anlardan haberdar edeceğiz. Oyak araba kampanyası 2021 fiyat listesi yayınladığında bunu öğrenecek ilk kişinin takipçilerimiz olacağını özellikle belirtmek isteriz.

Güncelleme: 14.07.20021

Ekibimize genel Oyak araba kampanyasına dilerseniz konu hakkında en sık karşılaştığımız soruları tek çatı altında inceleyelim.

Askeri personele OYAK indirimi ne kadar?

Askeri personele OYAK indirimi, o yıl düzenlenen kampanya kapsamında değişkenlik göstermektedir. Geçen sene yapılan kampanyada %18 oranında ve 45.000’e kadar avantajlarla araç satış işlemi yapılmıştır.

Oyak Araba kampanyasında kimler yararlanabilir?

Oyak kampanyasından tüm Asker personellerin dışında, Oyak şirket bünyesinde çalışan (Total – Mais) gibi tüm iştirakler ve oyak üyeleri yararlanabilir.

OYAK hangi marka arabaları veriyor?

Satışta tüm araçlara yönelik kampanyalar düzenlese de yerli araçların avantajlarının daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Hiç şüphe yok ki bunda vergi durumları da etkili olmaktadır.

Renault Oyak Kampanyası 2021 Fiyat Listesi

Renault Oyak Kampanyası 2021 Fiyat Listesi henüz kampanya başlamadığı için netleşmedi. Netleşince konu hakkında mutlaka bilgi aktaracağız.

Renault Oyak Kampanyası 2021 Avantajları

Renault oyak kampanyasında sanıldığı gibi sürekli avantajlı araba satışından ziyade, sağlamış oldukları düşük faizli kredi ve kolay ödeme seçenekleri de kampanyayı oldukça cazip kılıyor.

OYAK araba kampanyası 2021 yılına yönelik heyecanlı bekleyişin, kısa sürede sonlanacağını tahmin ediyoruz. Sizlere konu hakkındaki en güncel bilgileri an ve an aktaracağız. Tüm detayları kaçırmamak için sağ üst köşeden bülten aboneliğine katılabilirsiniz.
İç

Cotech

Otomobil uzmanı, Renault aşığı

19 Yorum

 1. Önce fahiş zamları yapsınlar bakalım :)) Askeri personel hatrına yaptıkları zammın %25-30’unu indirirler… Ohhhh, alan memnun, veren memnun !!! Sözde ucuz araba aldınız…

 2. Hala Bi bilgi yokmu… Ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgi… Bekle bekle bekle temmuz oldu Bi bilgi olması gerekmezmi

 3. Merhaba bilgi vermiyorsunuz acaba bu sene olmayacakmı….kurul toplandı temmuz oldu ama hala haber yok

 4. Arabalar peynir ekmek gibi gidiyor chip krizi halen devam ediyor. Firmalar siparis yetistiremiyor. Dolarin ve dolayisi ile fiyatlarin ne olacagi belli degil. Bu kosullarda bi kampanya yapip siparis alsa hem zarar eder hem teslim tarihlerini tutturamaz. Ben bu sene yaz aylarinda kampanya beklemiyorum. Belki son ceyrekte yaparlar o zamana kadar da kallavi zam binmis olur. Paraniz varsa oyak platformdaki fiyatlardan simdi alin. Yoksa eylul ekim gibi indirim uygulansa bile bu fiyatlari bulamayacaksiniz.

 5. Bilgilendirme için teşekkür ederiz lakin indirim olsada şuanki den daha pahalı olacagi söylendi.. Sizde onayladiniz… Gerçekten olacakmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyak araba kampanyası 2021